هایمر پروفشنال ایران

کانون مشاوره صدای حرفه ای

D 15A

موجود

15 اکتیو کیفیت بالا 1200وات

مشخصات کلی
شرح تخصصی
مزایا و قابلیت ها
مشخصات فنی

باند اکتیو RM-D15، بر اساس ساختار مدل پسیو آن،  همراه با پاور آمپلی فایر داخلی با نماد RM-AB،  ارائه می گردد.  کیفیت برتر این آمپلیفایر به همراه امکانات کامل مولتی مدیا،  RM-D15A  را یکی از جذاب ترین و پرفروش ترین محصولات هایمر پروفشنال نموده است. این باند اکتیو حرفه ای از طراحی ویژه در بالاترین استانداردهای صدا برای ارائه کیفیتی کم نظیر عرضه شده است.  نسل جدید بلندگوهای سری RM که مخفف Road Master است، با مدلهای ۱۲ و ۱۵ اینچ، برای سال 2018 با تکاملی چشمگیر وارد مجموعهٔ محصولات هایمر پروفشنال میگردند تا با طراحی خاص، ساخت بیمانند و قطعاتی با بالاترین استانداردهای کیفی، استانداردی متفاوت را برای باندهای حرفهای صدا تعیین کنند. طراحی متفاوت الکتروآکوستیک و الکترونیک مدل RM-D15A با کابینتی که از حجم بیشتر برخوردار است در کنار استفاده از اسپیکر درایورهایی فوقحرفهای با قدرت بیشتر و کیفیت بالاتر، و آمپلی فایری با طراحی ویژه گه توان ارائه قدرت موثر با جریان بالا با حفظ کیفیت و اصالت صدا را دارد،  از مشخصات برجسته این مدل است. RM-D15A با قدرت اسمی 1200 وات بهترین عملکرد را در پخش صدا با محدوده داینامیکی وسیع و پاسخگویی فرکانس فلت به عنوان بلندگو اکتیو انجام خواهد داد.

پری آمپلیفایر در نظر گرفته شده برای این مدل از ساختاری متفاوت با سری  اکتیو DJS با تعداد ورودی کمتر و امکانات الکترونیک حداقل برای کاهش نویز زمینه طراحی شده است.  این مدل فقط دارای یک ورودی میکروفون بالانس است که مجهز به هر دونع کانکشن XLR و پلاگ  6.3mm می باشد.  ورودی لاین نیز مجهز به دو نوع کانکشن، یکی از نوع XLR و دیگری از نوع RCA می باشد.  همچنین خروجی  بالانس  XLR  تکمیل کننده این سیستم برای ارتباط حرفه ای با دیگر باندهای اکتیو هم خانواده و یا سیستم PA  استیج  است. این مدل همچنین مجهز به خروجی برای هدایت بلندگو پسیو با کانکشن های سازگار با استاندارد اسپیکون  از نوع NL4 مجهز است.  تن کنترل بلندگوهای اکتیو سری RM-D  به صورت کامل با انواع دیگر بلندگوهای هاایمر پروفشنال متفاوت است.  سیستم کنترل فرکانس ها،  در این سیستم از سه مقطع فرکانس های بالا،  فرکانس های وسط و فرکانس های پایین با ضریب تقویت و تضعیف تا میزان 15 دسی بل  برخوردار است.  این تن کنترل از استانداردهای  کیفی عالی مطابق سیستم های استاندارد بریتانیا برخوردار است و کیفیت عالی برای موسیقی با حداقل رنگ شدگی و تغییرات فاز صحیح صدا را دارا می باشد.    سیستم اینترفیس صدا،  برای مدل  RM-D15A  مطابق پرتوکل ای جدید هایمر پروفشنال که از سال 2017 اجرایی شده،  مشابه سیستم های DJS  جدید در همین سال است.   این سیستم اینترفیس،  مجهز به صفحه نمایشگر بزرگ LCD  با نور زمینه آبی رنگ زیبا،  رادیوی FM  با آنتن داخلی،  سیستم پخش فایل های صدا از نوع Mp3، WMA  و Wave  از طریق USB  فلش و یا SD  است.  سیستم بلوتوث RM-D15A  با هر دو نوع سیستم آندروید و OS  اپل کاملا سازگار است و بخوبی و با سرعت بالا عملکردی مناسب و حرفه ای دارد.  بخاطر وجود پروسسورهای سرعت بالا و کانورتورهای دقیق،  صدا از دقت و تنتلیته کاملا مناسبی در زمان استفاده از بلوتوث برخوردار است. 

طراحی هوشمند کابینت این مدل، حمل آن را بسیار آسان ساخته است. همچنین این کابینت ویژگی‌ها و امکانات متعددی دارد که نصب آن را در محیطهای مختلف با فریم و بدون فریم، انجام‌پذیر می‌نماید. طراحی کابینت RM-D15 با استفاده از خطوط هندسی منظم، در عین داشتن محاسبات دقیق الکتروآکوستیکی، با زیبایی تمام انجام شده است.کابینت RM-D15 علاوه بر دستگیرههای حمل در طرفین، دارای دستگیره تلسکوپی در پشت است که در زمان نصب ثابت، میتوان با باز کردن پیچهایش آن را حذف نمود. این دستگیره تلسکوپی به همراه چرخهای زیر باند، سهولت بسیار زیادی برای حمل آن فراهم میکند.  RM-D15 مجهز به LED نمایش سیگنال آبیرنگ در پانل جلویی است که به صورت سلفپاور عمل نموده و سیگنال‌ها را در قالب علائم نوری نشان میدهد. این امر نقش مهمی در هدایت بلندگو ایفا می‌کند، به ویژه در محیطهای شلوغ که تعداد زیادی بلندگو پوشش صدا را به صورت هم‌زمان انجام می دهند.


کالا های مرتبط