مرکز مشاوره و خدمات تجهیزات صدای حرفه ای

کانون صدای هایمر پروفشنال ایران

DJS 249ES

موجود

دوبل 12 اینچ با توییتر 1.75 اینچ

مشخصات کلی
شرح تخصصی
مزایا و قابلیت ها
مشخصات فنی
کاربرد و موارد استفاده
ضمانت و پشتیبانی

مدل جدید هایمر پروفشنال   DJS 249ES  یک باند حرفه ای با ووفرهای دوبل 12 اینچ از نوع کپتان با سایز متوسط است. این مدل جدید علاوه بر کیفیت صدای ممتاز و بیس عمیق،  با ابعاد متوسط و وزن کم (در حدود 14 کیلیوگرم) از قابلیت حمل و جابجایی آسانی برای مصارف پرتابل برخوردار است.   استفاده از دو ووفر که به لحاظ فیزیکی یکی در وسط و دیگر در قسمت پایین باند قرار گرفته، بالانس مناسبی برای صداهای میدرنج و پایین ترین فرکانس های بیس بوجود می آورد که علاوه بر تنالیته مناسب،  حساسیت بالای باند را نیز موجب می شود.  به صورت کلی می توان گفت که DJS 249ES  از بیس قویتر و عمیق تری به نسبت انواع تک ووفر حتی با سایز بزرگتر مانند  مدل DJS 159PD/ES  برخوردار است.   

مدل DJS 249ES  در واقع یکی از باندهای پسیو با دو ووفر کپتان و توییتر تیتانیوم  75/1 اینچ است که با قدرت اسمی 1200 وات به بهترین نحو عملکرد عالی در آشکارسازی صدا را انجام خواهد داد.  این باند با صدایی زنده و تفکیک شده،  مناسب برای اجرای زنده و پلی بک می باشد.  این باند حرفه ای از حداقل وزن در این کلاس (حدود 15 کیلوگرم) برخوردار است که قابلیت جابجایی بسیار مناسبی را فراهم می کند.

 DJS 249ES همانند سایر مدل های نسل نهم  DJS،  از کراس اور پیشرفته (مدار داخلی برای تفکیک فرکانس های صدا جهت اسپیکر رایورها) برخوردار است.  هم چنین با مدار محافظ توییتر با فن آوری  PTZ،  برای افزایش مقاومت باند برای جلوگیری از صدمه دیدن آن در اعمال قدرت های نامطلوب نیز مجهز شده است.  طراحی کابین DJS 249ES  کاملا ارگونومیک انجام شده است. این کابین علاوه بر دستگیره های حمل در طرفین و قسمت بالایی آن،  دارای دو چرخ کوچک در قسمت کف آن برای ایجاد آسایش بیشتر در جابجایی می باشد.

وجود پورت استاندارد سه پایه های مخصوص بلندگوهای حرفه ای  Tri-POD  و یا براکت های ویژه دیواری امکان استفاده از این باند را در فرم های مختلف را میسر می کند.  DJS 249ES دارای دو جک ارتباطی از نوع SpeakON NL4  است که یکی برای ارتباط با آمپلی فایر و دیگری برای لینک موازی با بلندگوی دوم مورد استفاده خواهد بود.  بدین ترتیب ارتباط با آمپلیفایر و بلندگوی دیگر با کابل های اسپیکون به اسپیکون به سادگی و با بهترین کیفیت امکان پذیر خواهد بود.

 این مدل مجهز به LED  نمایش سیگنال آبی رنگ در پانل جلویی است که به صورت سلف پاور عمل نموده و می کند و وضعیت سیگنال صدا را به صورت علائم نوری نشان می دهد که نقش مهمی در هدایت بلندگو به ویژه در محیط های شلوغ که تعداد زیادی بلندگو پوشش صدا را به صورت زمان انجام می دهند، ایفا می کند.


کالا های مرتبط