مرکز مشاوره و خدمات تجهیزات صدای حرفه ای

کانون صدای هایمر پروفشنال ایران

DJS 2000ES

موجود

باند 18 اینچ پروفشنال 1700 وات

مشخصات کلی
شرح تخصصی
مزایا و قابلیت ها
مشخصات فنی
کاربرد و موارد استفاده
ضمانت و پشتیبانی


باندهای پرقدرت بزرگ، در مواردی که به طنین بالای صدا و تنالیته‌ای رسا نیاز است، به‌خصوص برای محیط‌هایی وسیع، به‌شدت مورد توجه هستند. DJS 2000ES باند پرقدرت هایمر پروفشنال با قدرت اسمی 1700 وات به ووفر 18 اینچ و توییتر مدرن و پرقدرت تیتانیوم پرو با دیافراگم 2 اینچ مجهز است و بدین‌ترتیب یکی از قدرتمندترین باندهای کابینت پولیمری با کیفیت و ساخت عالی است که با صدایی تفکیک‌شده و زنده برای اجرا و پخش فوق‌العاده کارامد است. DJS 2000ES با ابعاد بزرگ از حداقل وزن در این سطح (حدود 30 کیلوگرم) برخوردار است که با توجه به ساخت حرفه‌ای و مستحکم کابینت، از حمل‌پذیری و همچنین نصب آسان به روش‌های مختلف برخوردار است. این باند حرفه‌ای در سیستم 2.1 (ساب‌ووفر 2 ساتلیت) به عنوان ساتلیت پرقدرت و تخصصی، عملکردی عالی دارد. علاوه بر این،  به عنوان یک باند فول‌رنج صدای کامل و عملکرد بسیار خوبی دارد.  کابینت DJS 2000ES از امکاناتی چون دستگیرۀ حمل در طرفین، دستگیره پشت، دو چرخ در کف باند و پورت پایۀ استاندارد برای بلندگوهای حرفه‌ای برخوردار است.  

DJS 2000ES بلندگوی پرقدرت 18اینچ هایمر پروفشنال در سال 2017، با ابعاد بزرگ و قدرت اسمی 1700 وات و جدیدترین و بروزترین فن‌آوری تهیه شده است. این مدل قطعاً با کیفیت متفاوت و قدرت بالا، نظر بسیاری از حرفه‌ای‌های صدا را جلب خواهد نمود. DJS2000ES برای صدایی شفاف و شکسته نشدن صدا در قدرت‌های بالا، به هورن توییتر 2 اینچ تیتانیوم مجهز است. این توییتر پرقدرت که درون یک هورن بزرگ متصل به بدنه است، ترکیب خوبی را برای ایجاد وسعت صدای مناسب ارائه خواهد نمود.  

طراحی خاص آکوستیکی این مدل، تنظیم فرکانس‌های خیلی پایین را به صورتی ایجاد کرده است که هماهنگ شدن عالی آن را به عنوان ساتلیت در ساب‌ووفرهای بزرگ برای دستیابی به قدرت‌های خیلی بالا امکان‌پذیر می‌کند. در این مورد ساب‌ووفر DJS 189K3W گزینۀ پیشنهادی خواهد بود.

DJS 2000ES دارای مدار داخلی پیشرفته برای تفکیک صدا و همچنین مدار محافظ توییتر برای افزایش مقاومت و جلوگیری از صدمه دیدن است. کابین DJS 2000ES علاوه بر دستگیره‌های حمل در طرفین و قسمت بالایی، دارای پورت کف برای استفاده بر روی سه‌پایۀ مخصوص بلندگوهای حرفه‌ای یا براکت‌های ویژۀ دیواری است. این مدل همچنین برای سهولت جابه‌جایی به دو چرخ در قسمت پایینی کف کابینت مجهز شده است.

کالا های مرتبط