مرکز مشاوره و خدمات تجهیزات صدای حرفه ای

کانون صدای هایمر پروفشنال ایران

CDS 800C

موجود

یونیت ریاست سیستم کنفرانس

مشخصات کلی

سیستم کنفرانس CDS 800  برای اولین بار درسال 2003 عرضه گردید و با موفقیت های بزرگی در جلب رضایت مصرف کنندگان برخوردار شد. از عوامل این موفقیت می توان به سادگی نصب، دوام عالی، عدم نیاز به نگهداری خاص فنی، حداقل فیدبک،  کیفیت مطلوب و قیمت مناسب اشاره کرد.  

سیستم های کنفرانس سری CDS هایمر پروفشنال، به دلیل سادگی کاربری و دوام عالی، سال ها است که همچنان به عنوان محصولی مطمئن و ارزنده مورد توجه پیمانکاران صدا برای نصب در سالن های کنفرانس با بودجه پایین همچنان مورد توجه است.  سیستم های کنفرانس سری CDS  در استفاده های دراز مدت از اطمینان کابری بالایی برخوردار هستند و درصد نیاز به تعمیرات و خدمات بعد از فروش را به حداقل می رساند.  

نسل جدید سیستم های کنفرانس سری CDS  از تغییرات عمده در جهت پیشرفت کیفیت و کمیت فنی برخوردار شده است. از آن جمله می توان به طراحی مجدد سیستم Power supply  آن و استفاده از فن آوری switching  دریونیت مرکزی ریاست که کنترلر اصلی سیستم است،  اشاره نمود.  با این سیستم جدید،  امکان هدایت یونیت های حضار تا 60 دستگاه با 5 یونیت ریاست امکان پذیر شده است.  یونیت ریاست که با شماره مدل  CDS800M مشخص می شود به صورت  استاندارد 17 اینچ در ارتفاع 1 یوینت ارائه می شود.  با استفاده از رک ایر  Rack Ear  که به عنوان ملحقات در داخل یافت می شود میتوان آن را در رک های استاندارد 19 اینچ نصب نمود.

کالا های مرتبط