مرکز مشاوره و خدمات تجهیزات صدای حرفه ای

کانون صدای هایمر پروفشنال ایران

DJS 2000MA

موجود

مدیا اکتیو 2000 وات پروفشنال

مشخصات کلی
شرح تخصصی
مزایا و قابلیت ها
مشخصات فنی
کاربرد و موارد استفاده
ضمانت و پشتیبانی


باندهای اکتیو با ابعاد بزرگ همیشه با هدف پخش صدای هرچه بلندتر طراحی و ساخته نمی‌شوند، بلکه برخی از این مدل‌ها برای خلوص و تفکیک بهتر صدا با استفاده از وضعیت آکوستیکی بهتر کابین و به‌کارگیری درایورهای سنگین‌تر ساخته می‌شوند.  باند حرفه ای مدل DJS 2000MA از این دست است.  در واقع قصد از طراحی این مدل ارائۀ صدایی تفکیک‌شده در کل محدودۀ باند فرکانسی به‌خصوص برای موسیقی زنده به عنوان مانیتورینگ سالن‌های تمرین بوده است. اکولایزر گرافیک 7 کانال، این باند را برای هر نوع محیط و برای هر نوع سازی کاملاً متناسب و کاربردی می‌سازد. این مدل به افکت اکوی دیجیتال نیز مجهز است.

همچنین امکانات کامل مالتی‌مدیا،  مانند بلوتوث، رادیوی FM (با کیفیت خوب و آنتن داخلی)،  قابلیت پخش فایل‌های Mp3/WMA، صفحۀ نمایش شفاف ال‌سی‌دی با نور آبی زمینه، و کنترل از راه دور کامل با قابلیت دریافت سیگنال از جلوی بلندگو، از مشخصه‌های قابل‌ذکر آن هستند.  DJS 2000MA چندین نوع ورودی با قابلیت میکس و ترکیب دارد که آن را برای تمرین و اجراهای موسیقی بسیار مناسب می‌نماید. همچنین خروجی لاین از نوع XLR ارتباط باندهای اکتیو دیگر را با دستگاه صدای اصلی برای اجراهای بزرگ فراهم می‌کند.

DJS 2000MA خروجی برای راه‌اندازی باند یا باندهای پسیو دیگر نیز دارد. این امکان قابلیت گسترش پوشش صدا را به‌خوبی مهیا می‌کند. جک SpeakON NL4 برای راه‌اندازی یک باند پسیو دیگر است و مانندDJS 2000ES در پشت این باند تعبیه شده است. کابین این باند به صورت افقی نیز به عنوان مانیتور استیج یا مانیتور در تمرین‌های موسیقی استفاده می‌شود. کابین دو دستگیرۀ حمل در طرفین دارد. همچنین یک دستگیرۀ تلسکوپی و دو چرخ کوچک در کف آن برای حمل آسان در نظر گرفته شده است. وجود پورت استاندارد سه‌پایه‌های مخصوص بلندگوهای حرفه‌ای Tri-POD و براکت‌های ویژۀ دیواری امکان استفاده از این باند در حالت‌های مختلف را فراهم می‌کند.

کالا های مرتبط